Hakkımızda

Dr.Fitto ShapeWear 
Türkiyede giyim sektörüne yeni bir yön katarak giyimin sağlıklı yaşamda ne kadar önemli olduğunu vurgulayan , Dr.Fitto  giyim ürünleri ile nasıl daha sağlıklı yaşanabileceğini kanıtlayan bir firma olmuştur.
Biz Dr.Fitto olarak müşterilerimizin arzu ettikleri görünüme sahip olmaları için neye ihtiyaçları olduğunu çok iyi biliyor ve bu yönde çalışıyoruz.

Müşterilerimize daha ince ve daha fit görünmek aynı zamanda kilo vermeleri için geniş yelpazede giyim ürünleri sunuyoruz.

Amacımız size idael görüntünüzü kazandırmak aynı zamanda size konfor ve rahatlığı hissettirmektir.

Dr.Fitto nun özel tasarımcıları sizin için çalışıyor vücut şekillendirme, kilo verme , doğum öncesi, doğum sonrası vb vücudun her yerine hitap eden giyim ürünleri korse atlet tayt vb birçok ürün tasarlamış ve tasarlamaya da devam etmektedir.

Dr.Fitto  kaliteli ürün prensibi ve  uygun fiyat anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine ilke edinmiştir.

Amacımız Doğru ürünü doğru zaman ve doğru fiyatla sunan yaygın bayii ağı ile "DR.FİTTO , markası ile kusursuz hizmet veren, ilke edindiği koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sunduğu keyifli alışveriş deneyimi ile müşterilerinin yaşam tarzını etkileyen insana ve çevreye saygılı global değeri yüksek ve sürdürülebilir büyüme hızına sahip bir şirket olmaktır.